KALĖDOS GINTYJE

Klubas GINTIS, tęsdamas kasmetę tradiciją, š.m. gruodžio 30 d. sukvietė klubo narius ir bičiulius į Kalėdinį susitikimą. Sportinę aprangą iškeitę į arbatos puodelius, susirinkusieji apžvelgė pagrindines klubo veiklas 2017 metais, pasidžiaugė ne tik klubo nariams, bet ir įvairioms visuomenės grupėms vykdytais renginiais, aptarė ateinančių metų siekius ir veiklos principus.
Klubo prezidentė Inesa dėkojo „gintiečiams“ už dalyvavimą klubo veikloje ir, linkėdama sėkmingų ateinančių metų, kiekvieną klubo narį pradžiugino tradicine dovanėle – naujais, ateinančius 2018 metus simbolizuojančiais klubo marškinėliais. Šį kartą, pasitikdami geltonojo šuns metus, klubo vyrai pasidabino gelsvos spalvos marškinėliais.
Išskirtinės dovanos sulaukė klubo nariai, dalyvavę bendrame klubo GINTIS ir „TRC knives“ projekte. Žinomas peilių, pasižyminčių puikiu dizainu, išmastytu funkcionalumu ir precizišku išbaigtumu, meistras Andrius Tričius pagamino klubo simbolika papuoštus peilius. Peilio „Persian“ dizainą kūrė klubo nariai Egidijus ir Vladislavas, bendradarbiaudami su peilių meistru Andriumi. Verta pažymėti, kad tai jau antrasis klubo GINTIS ir „TRC knives“ projektas – pirmasis peilis buvo sukurtas ir pagamintas 2014 metais.

Algis
2017-12-30

« 4 »