Hanshi Pawel Handzlik seminaras Vilniuje

2015 m. gegužės 23 d. klube Gintis vyko Hanshi Paweł Handzlik (8 Dan Koryu Ju Jitsu, 7 Dan Dju-Su Kung-Fu, 6 Dan Karate, 3 Dan IPP Krav Maga) seminaras Vilniuje. Kasmetiniai Pawelo vizitai Lietuvoje tapo gražia tradicija. Šį kartą Pawelas atvyko šeštąjį kartą, drauge su savo asistentais P. Winczewski, S. Potoczny./p

« 3 »

Daugiau nuotraukų 

Seminaras prasidėjo bendra rikiuote ir pasisveikinimu. Pawelas pradėdamas seminarą, pristatė, kad šio seminaro tikslas, parodyti ir supažindinti klubo Gintis narius, kaip vyksta panašūs užsiėmimai Lenkijoje su kovos menų nemenką patirtį turinčiais Lenkijos klubo nariais. Su tokia pačia darbo metodika bus supažindinti ir klubo Gintis nariai. Klubo Gintis nariams, siekiant kuo geresnių demonstruojamos metodikos įsisavinimo rezultatų, seminaro metu asistavo du jo asistentai.

Po trumpos pramankštos (saugių kritimų, kūlversčių, smūgių) pereita prie įvairių puolamųjų smūginių atakų rankomis, kojomis, žaibiškų kontratakų blokuojant šiuos puolamuosius veiksmus, pereinant prie atitinkamų skausmingų veiksmų atlikimo, gynybinių veiksmų užbaigimo griovimais, metimais. Demonstruojant kiekvieną veiksmą buvo akcentuojami svarbiausi atlikimo technikos aspektai. Po kiekvienos veiksmo demonstracijos sekė veiksmų atkartojimas porose. Kadangi Pawelas tapo nuolatiniu klubo svečiu ir jo darbo metodika klubo nariams yra žinoma, be to, klubo narių pasirengimo lygis taip pat gerai žinomas instruktoriui iš Lenkijos, todėl porose buvo dirbama pakankamai intensyviu tempu, pagal Pawelo komandą nuolat keičiantis partneriais porose. Seminaro metu buvo atidirbinėjamos skirtingos metimų, griovimų technikos įvairiomis užpuolimo sąlygomis bei šių atliktų veiksmų užbaigimą sekantys, t. y. „užpuoliką neutralizuojantys“ , smūginiai veiksmai rankomis ar kojomis.

Seminaro metu, darbas porose su nuolat besikeičiančiais porininkais, buvo derinamas su trumpais, bet gero fizinio pasirengimo ir jėgų reikalaujančiais, intensyviais fizinės būklės stiprinimo pratimais – įvairiais atsispaudimais (pvz. nuo kumščių), atsilenkimais presui stiprinti (apsivijus kojomis porininką per juosmenį) ar kitais pakankamai sudėtingais veiksmais.

Vėliau demonstruotos skausmingų taškų poveikio technikos, atliekant šias technikas sekė įvairūs griovimai, metimai, kurie buvo užbaigiami rankų, kojų laužimo ar smaugimo technikomis. Šių metų Pawelo seminaras buvo išties labai intensyvus ir reikalaujantis geros fizinės formos. Klubo nariai dirbo iš peties, negailėdami jėgų ir liedami prakaitą. Dvi valandos intensyvaus darbo parodė klubo narių puikų fizinį pasirengimą.

Dėkojame seminaro organizatoriui Egidijui ir seminaro instruktoriui Pawelui už gražią tradiciją tapusį abipusį bendradarbiavimą, perteiktas žinias ir įgūdžių tobulinimą.

Klubas Gintis
Vida
2015 m. birželio 1 d.