Tarptautinis kongresas – seminaras Žywece (Lenkija)

Po metų pandeminės priverstinės pertraukos, rugsėjo 25 d. tradiciškai vykom į tarptautinį kongresą – seminarą Lenkijoje Žywece, kurį organizuoja Soke Hanshi Pavelu Handzlik (10 dan). Į šį seminarą keliavome jau 12-ąjį kartą. Klubo Gintis nariai su dideliu malonumu priėmė kvietimą dalyvauti šiame seminare, nors dabartinė situacija su pandemijos ribojimais gąsdino. Sprendimą vykti ar nevykti priiminėjome kiekvienas savarankiškai ir labai atsakingai.
Puikiai nusiteikusių klubo Gintis narių ekipažas į Lenkiją pajudėjo penktadienio vakarą. Jau ne pirmą kartą laukė bemiegė naktinė kelionė. Lietuva išlydėjo lyjančiu lietumi, o Lenkija pasitiko giedru, puikiu ir šiltu oru. Kelias visai neprailgo – gera, laiku patikrinta komanda, įvairūs linksmi bei įdomūs pašnekesiai, sustojimai kavai ir mes jau pietų Lenkijos kurortiniame, tarp kalnų įsikūrusiame Żywiec‘o miestelyje.
Tarptautinis kongresas – seminaras, nepaisant pasaulį sukausčiusios pandemijos, buvo kaip visada puikiai organizuotas. Klubą Gintis atstovavo instruktorius Egidijus Stankevičius bei klubo senbuvis Alvydas Vencius. Tarptautiniame kongrese – seminare jie pravedė keturis užsiėmimus. Buvome pagerbti ir įvertinti – klubo Gintis treneriui Sensei Egidijui Stankevičiui suteiktas 6 Dan. Seminaro užsiėmimus taip pat vedė instruktoriai iš Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Slovakijos.
Trys dienos prabėgo greitai ir atėjo laikas dėtis daiktus bei vykti namo. Nors fiziškai negalėjome sudalyvauti visose siūlomose temose, visko pamatyti bei aprėpti,   manau daug atsivežėme į Lietuva ir pasidalinsime su savo kolegomis. Iš kelionės  grįžom pilni įspūdžių ir džiugios nuotaikos.

Egidijus Stankevičius
Vilnius, 2021 m. spalio 8 d.

« 4 »