Gyvenkime saugiai

Klubas Gintis, tęsdamas tradiciją supažindinti įvairias visuomenės grupes su saugios gyvensenos principais, šių metų I pusmetį vėl aktyviai vedė saugios gyvensenos seminarus bei savigynos treniruotes. Seminaruose buvo siekiama mokyti organizuoti savo gyvenimą taip, kad būtų galima išvengti pavojingų situacijų arba kuo rečiau į jas pakliūti. Taip pat buvo mokoma ir kovos menų technikų pritaikymo savigynos reikmėms.

« 5 »

Reguliarūs savigynos užsiėmimai vyko Lietuvos šaulių sąjungos plk. P. Saladžiaus šaulių 9-ojoje rinktinėje Utenoje bei Molėtų rajono Alantos technologijos ir verslo mokykloje. Treniruotėse jaunieji šauliai ir mokiniai 3-4 kartus per mėnesį mokėsi kaip vengti įvairių užpuolimų, o patyrus jį – kaip efektyviai gintis.

Savigynos seminarai vyko ir Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijoje (Molėtų r.) bei Molėtų r. Skudutiškio bendruomenėje. Gimnazijos mokiniai užsiėmimų metu tobulino jau ankstesniuose užsiėmimuose įgytus mokėjimus, o Skudutiškio moterys bandė suprasti efektyviausius moters savigynos principus.

Tikime, kad klubo instruktorių suteiktos žinios ir mokėjimai pasitarnaus renginių dalyvių siekiams gyventi saugiau, paskatins juos ryžtingai ir efektyviai veikti ekstremaliose situacijose.

Klubas Gintis, 2015 m. liep