Pareigūnų pratybose

KADA? Jau penktą kartą paskutinį pavasario mėnesį Lietuvos muitinė organizavo kasmetines pareigūnų specialaus rengimo pratybas. Šiųmetės vyko gegužės 21-22 dienomis.

KAS DALYVAVO? Kaip ir ankstesniais kartais šiose jubiliejinėse pratybose buvo sutelktas gausus būrys dalyvių ir pagalbininkų – instruktorių. Dviejų dienų pratybose dalyvavo daugiau nei 70 dalyvių: Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos muitininkai, STT, VSAT, policija, KASP, LŠS. Užsiėmimus vedė Lietuvos muitinės instruktoriai ir instruktoriai iš Lenkijos, Latvijos, VST, STT, VAD, AOTD, LKPB.

« 3 »

Daugiau nuotraukų 

KO MOKYTASI? Pirmąją pratybų dieną – gynybos nuo užpuolimo grąsinant ilgavamzdžiu ginklu, pareigūnų sąveikos poroje sulaikant aktyviai besipriešinantį pažeidėją, spec. priemonės – tonfos panaudojimo, beginklės kovos. Antrąją dieną mokytasi šaudybos apieškant nežinomas patalpas, taiklaus šaudymo iš ilgavamzdžio ginklo į judančius ir nejudančius taikinius, šaudybos iš trumpavamzdžio bei automatinio ginklų sąveikoje poroje judant. Be to specializuotoji šaudmenų gamintoja Ddupleks (Latvija) supažindino su novatoriškais sprendimais gaminant specialios paskirties šaudmenis lygiavamzdžiam 12-to kalibro šautuvui bei tų šaudmenų panaudojimo galimybėmis sprendžiant įvairias pareigūnų ir karių tarnyboje kylančias situacijas.

Klubo GINTIS nariai aktyviai dalyvavo organizuojant ir pravedant pratybas. Pažymėtina, kad pratybos buvo sėkmingos – pasiekti visi planuoti tikslai, išvengta traumų ar sužalojimų.

Algis
2015 m. gegužė