Tarptautinis kongresas – seminaras Žywece (Lenkija)

2022 metų rugsėjo 24 d. vėl vykome į tarptautinį kongresą – seminarą klube Sportowy Dragon Zywiec, kuris šventė dvidešimtmetį. Į renginį, kurį organizuoja Soke Hanshi Pavelu Handzlik (10 dan), keliavome jau 13-ąjį kartą.
Šiemet susiruošė į Lenkiją puikiai nusiteikęs ir nuo dviejų iki keturių narių padidėjęs klubo Gintis ekipažas: Egidijus, Alvydas, Dariaus, Kristijonas. Pajudėjome kaip visada penktadienio vakarą. Jau ne pirmą kartą laukė bemiegė naktinė kelionė. Kelias vėl neprailgo – dalyviai dalinosi vasaros kelionių įspūdžiais, linksmais pasakojimais iš gyvenimo, sustojimai kavai ir mes jau tarp kalnų įsikūrusiame Żywiec‘o miestelyje.
Tarptautinis kongresas – seminaras skirtas Klubo  DRAGON dvidešimtmečiui buvo puikiai organizuotas. Klubą Gintis atstovas instruktorius Egidijus  Tarptautiniame kongrese – seminare pravedė keturis užsiėmimus. Seminaro užsiėmimus taip pat vedė instruktoriai iš Lenkijos, Vokietijos ir Slovakijos.
Neaplenkėme galimybės pasivaikščioti po nuostabų Żywiec‘o miesto senamiestį, kuriame mūsų laukė staigmena – miesto šventė. Vyko vaidinimai, koncertai, o vakare net programa su fejerverkais „Ugnies šou“.

Egidijus Stankevičius
Vilnius, 2022 m. spalio 20 d.