Šaudymas lauko šaudykloje

2016 m. balandžio 16 d. ir gegužės 28 d. klubo Gintis nariai lankėsi Vilniaus raj. Pamarazių km. esančioje šaudykloje, kur padedant profesionalaus šaudymo instruktoriaus Vytauto Ragucko į skirtingus taikinius šaudoma ne tik iš skirtingo nuotolio, pozicijų, bet ir pasivaržoma tarpusavyje.

« 3 »

Daugiau nuotraukų 

Daugiau nuotraukų 

Šaudymas prasideda saugaus elgesio su ginklu instrukcijų priminimu bei keleto bandomųjų šūvių. Vėliau seka įvairios ir visada skirtingos dinaminio šaudymo užduotys, kuriose skaičiuojami taškai pagal parodyto taiklumo ir greičio santykį. Po instruktoriaus duoto signalo, ištraukiamas pistoletas, jis užsitaisoma ir iš įvairių atstumų, pozicijų šaudoma į įvairius taikinius. Tokiose dinaminio šaudymo užduotyse patikrinama erdvinė orientacija, reakcijos greitis ir greitumas, mąstymo operatyvumas, taiklumas, kadangi turi pats nuspręsti iš kokio atstumo atlikti šūvius į erdvėje skirtingai išdėstytus skirtingus taikinius, lavinami įgūdžiai. Kiekviena užduotis sulaukia daug azarto, emocijų, įspūdžių, aptarimų.

Šaudymas – tai puikus hobis, geras laisvalaikio praleidimo būdas kartu su šio hobio entuziastais – klubo Gintis ir jų šeimos nariais, draugais, kolegomis. Kiekvieną kartą pusdienis lauko šaudykloje su gera kompanija prabėga nejučia. Kupini pačių geriausių emocijų ir įspūdžių grįžtame namo nekantriai laukdami sekančio karto.

Vida
2016 m. birželio 12 d.
Vilnius