Soke Bryan Cheek seminaras

Kovo 8-10 d. kovos menų centre TORI viešėjo ir seminarus vedė JukoshinRyuJiuJitsu įkūrėjas 10 Dan meistras Soke Bryan Cheek iš Londono. Šiuose seminaruose dalyvavo ir klubo Gintis atstovai. Be lietuviškųjų klubų seminare taip pat dalyvavo ir kovos menų entuziastai iš Estijos bei Baltarusijos.

Kalbėdamas apie stiliaus technikas Soke pabrėžė, jog jo tikslas yra ne kova, o pergalė. Tad ir rodomos technikos, kurių turėjome galimybę pasimokyti, buvo nukreiptos į veiksmingas kontratakas per labiausiai pažeidžiamas priešininko kūno vietas. O kad kontratakos yra veiksmingos, įsitikinti galėjo kiekvienas, kuriam teko asistuoti Soke Bryan‘ui Cheek‘ui (beje, tai nesunkiai galima buvo matyti ir iš rūgščių asistentų veido išraiškų).

Seminarai vyko dinamiškai, geru, neleidžiančiu nuobodžiauti tempu, rodomos technikos buvo pateikiamos aiškiai, emocionaliai ir įtikinamai. Ir todėl, manau, niekam nekilo abejonių, kodėl Soke turi Geriausio Didžiosios Britanijos kovų menų instruktoriaus (1994) ir Geriausio pasaulio kovų menų instruktoriaus (2003) titulus.

Algis,
Klubas Gintis
2013 m. kovas