PAREIGŪNŲ VII-osios PRATYBOS

Gegužės 17–18 d. Lietuvos muitinėje įvyko pareigūnų specialaus profesinio rengimo 7-osios pratybos. Pratybose dalyvavo ne tik Lietuvos muitinės pareigūnai, kuriems yra sutekta teisė naudoti fizinę ir psichinę prievartą, specialiąsias priemones bei šaunamąjį ginklą, bet ir kolegos iš Latvijos bei Lenkijos muitinių, kitų Lietuvos statutinių tarnybų.

Pirmąją pratybų dieną pareigūnai tobulino fizinės prievartos bei specialiųjų priemonių panaudojimo gebėjimus Mykolo Romerio universiteto sporto salėje. Šiai dienai dieną sunkiai, bet visgi sugebėjome pritraukti įdomių instruktorių ir radome galimybę atnaujinti kai kurias, kaip mums atrodė, aktualias temas. Antrąją dieną vykome į šaudyklą esančią Vilniaus raj. Marijampolio sen. Pamarazių kaime tam, kad tobulinti tarnybinio ginklo panaudojimo pavojingose situacijose įgūdžius. Pratybose dalyvaus apie 70 pareigūnų, užsiėmimus vedė įvairių statutinių tarnybų instruktoriai iš Lietuvos, bei instruktoriai iš Lenkijos ir Latvijos.

Labai džiugu, kad klubas Gintis prisidėjo prie šio 7-ųjų tarptautinių specialaus profesinio rengimo pratybų organizavimo.

« 10 »