Soke Pawel Handzlik 9 dan vizitas į klubą Gintis

2018m. gegužės 19 d. Vilniuje klube Gintis vyko seminaras meistro iš Lenkijos Soke Paweł Handzlik (9 Dan Toshu Kakuto Ju-Jutsu, 9 Dan Ju-Jutsu, 7 Dan Kung-Fu Dju Su, 6 Dan Karate, 4 Dan Ju-Jitsu Sportowe (PZJJ), 3 Dan Krav-Maga).

Apibendrinant praėjusį renginį reikėtų pažymėti, kad tai buvo tikrai puikus seminaras tiek organizacine, tiek kovos menų kokybės prasme! Instruktoriaus veiksmų bazė techniška, užsiėmimas apgalvotas, dinamiškas, atliekamos technikos tikrai aukšto lygio. Nors atrodo viskas jau ir matyta, tačiau šį kartą viskas atliekama šiek tiek griežčiau, priartinama prie realių situacijų. Renginio metu dar kartą įsitikinau, kad Lenkijos džiu-džitsu mokykla labai stipri, nes turi savo nepertraukiamas šimtmečio tradicijas.

Savo kvalifikaciją pas Soke Pawel Handzlik Lietuvoje bei Lenkijoje mes keliam kiekvienais metais ir kiekvieną kartą mane maloniai nustebina tai, kad praėjus šitiek draugystės metų kiekvieno renginio metu mes dar randame sąlyčio taškų. Ir tai, mano manymu, laibai svarbu puoselėjant nenutraukiamas tradicijas.

Egidijus
2018 m. rugpjūtis

Daugiau nuotraukų 

« 4 »